Teknik Bilgi

308 Paslanmaz Kaynak Teli

308 paslanmaz kaynak teli

Paslanmaz Kaynak Teli

308 paslanmaz kaynak teli 

yaygın kullanımı olan kaynak telleri arasında yer alan , birçok farklı materyal birleşiminde kullanım imkanına sahiptir. Birleştirme aşamasında çapak ya da pürüz oluşmadan kolay kaynak sağlayan 308 paslanmaz kaynak teli sayesinde, ince ve hassas birleşimler kolaylıkla yapılabilir. Birleştirme fonksiyonu son derece sağlam olan bu model, uygun yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.

308 paslanmaz kaynak teli , büyük titizlik gerektiren kazan, tank ve boru işlerinde kaynak malzemesi olarak güvenli bir şekilde kullanılabilir. Paslanmaz özelliği nedeniyle özellikle gıda sanayide kullanımı yaygındır. Yaklaşık 350 derece sıcaklığa kadar dayanıklılık göstermektedir. Farklı kalınlıkta çeşitlere sahip olan 308 paslanmaz kaynak teli modelleri hakkında bilgi almak için, sayfamızdaki ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

308 Paslanmaz Kaynak Teli Kullanım Alanları

308 Paslanmaz Kaynak Teli Kullanım Alanları

308 Paslanmaz Kaynak Teli Kullanım Alanları Nelerdir ?

İmalat sanayi, ilaç ve gıda sanayi başta olmak üzere birçok alanda kullanım imkanı bulunmaktadır. Hassas birleşim gerektiren alanlarda, ısı ve basınç uygulanan yüzeylerde rahatlıkla kullanılması mümkün olacaktır. Kullanım yapılacak yüzeyin kaynak esnasında ısınmasını önlemek için, koruyucu gaz ve ekipmanların kullanılması önemlidir.  Koruyucu olarak genellikle tercih edilen argon gazı, kaynak yapılacak nokta dışarısında kalan alan ve parçaları ısıya karşı koruma görevi üstlenir. Bu sayede, kaynak yapılan yüzey yakınında bulunan alan ve devreler bu işlemden etkilenmeyecektir.

308 Paslanmaz kaynak teli  yaygın olarak;

  • Gıda sanayide, tank ve gıda küvetlerinin kaynak işlerinde,
  • İçecek sanayide, asitli ve asitsiz içecek tank ve ekipmanlarının kaynak işlemlerinde,
  • İlaç sanayide,
  • Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş ekipmanların kaynak işlerinde,
  • Boru parçalarının kaynak işlemlerinde,
  • Tank iç yüzeyinde sızdırmazlık gerektiren alanlarda güvenle kullanılabilir.

308 Paslanmaz Kaynak Teli Fiyatları

Kullanım alanlığına ve yoğunluğuna bağlı olarak farklı kalınlığa sahip 308 paslanmaz kaynak teli ihtiyacınız olabilir. 308 paslanmaz kaynak teli fiyatları, genel olarak tel kalınlığına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Genellikle 5 kiloluk özel paketlemelerle satışa sunulmaktadır. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak, uygun kalınlık ve ağırlıkta ürün seçenekleri için internet sayfamızdan destek alabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi isterseniz bizlere telefon numaralarımızdan da ulaşmanız mümkün olacaktır.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir