istanbul-kaynak-telefon-iletisim
Hemen Bizi Arayın.

0212 549 32 32

mail
E-Posta Adresimiz.

info@istanbulkaynak.com

Zenweld Ultimate 400 AC/DC I panel Hava Soğutmalı Alüminyum Tig Kaynak Makinesi

Yukarıdaki butonlara basarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul İkitelli’deki kaynak malzemesi satış mağazamıza gelerek bilgi alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması :

Ultimate 400 AC/DC I-Panel 3 fazlı TIG AC/DC kaynak makinesi, darbeli akım özelliği ile tüm TIG uygulamalarına çözüm sunacak şekilde tasarlanmıştır. Tek tuş ile TIG AC, TIG DC ve MMA kaynak yöntemleri arasında geçiş rahatlıkla yapılmaktadır. Kaynak performansı son derece iyi ve profesyoneldir.

Darbeli akım malzemeye giren ısıyı azaltarak ince malzemelerin daha kolay kaynamasını ve kaynak işlerinin daha hızlı soğuyarak akma problemini ortadan kaldırır.

Dijital inverter teknolojisi sayesinde, Ultimate 400 ACDC I-Panel kaynak makineleri geleneksel trafolu TIG kaynak makinelerinin başında hazırlanmaktadır. AC dalga formu seçeneklerinde yer alan kare dalga, üçgen dalga ve sinüs dalga formları ile alüminyum alaşımları için uygun kaynak formu elde edilir.
AC denge ve frekans kaynağı ile uygulama kaynak uygulamaları için en iyi ark ayarını yapmak mümkün. Modern tasarıma sahip taşıma arabası ile kaynak tellerini, baş maskelerini, kaynak torcunu ve diğer aksesuarları koruyabilirsiniz.

Kontrol paneli sayesinde tüm kaynak parametrelerinin ayarlarının yapılması artık çok kolay. Geleneksel trafolu kaynak makinelerine göre% 40’a kadar daha az enerji kullanımı.

Dijital akım göstergesi, Kullanıcı dostu kontrol paneli, Modern tasarımlı taşıyıcı araba, Yüksek devrede kalma ve yüksek performans, Yüksek oranlı su akış debisine sahip soğutma ünitesi, Yüksek frekans (HF) ile mükemmel ark oluşturma, Akım ayarı için pedal kullanma imkanı.