istanbul-kaynak-telefon-iletisim
Hemen Bizi Arayın.

0212 549 32 32

mail
E-Posta Adresimiz.

info@istanbulkaynak.com

Zenweld Ultimate 320THP IPanel Su Soğutmalı – Arabalı Tig Kaynak Makinesi

Stok Kodu: 13563 Kategori:

Yukarıdaki butonlara basarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul İkitelli’deki kaynak malzemesi satış mağazamıza gelerek bilgi alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması :

Ultimate 320 THP üç fazlı TIG DC kaynak makinesi, darbeli amper programı ile, yoğun ve zorlu kaynak uygulamaları için tasarlanmıştır.
Tek tuş ile TIG DC ve MMA kaynak yöntemleri arasında geçişi rahatlıkla yapabilirler. Kaynak performansı son derece iyi ve profesyoneldir.
Darbeli akım malzemeye giren ısıyı azaltarak ince malzemenin daha kolay kaynamasını sağlar ve kaynak dikişlerinin hızlı soğuyarak akma probu ortadan kaldırır.

Kaynak yapan da beklemede akım ayarlı torç ile bulaşık makinesinin zenginliğine sahiptir. Ayrıca ayak pedalı ile uzun kaynak uygulamalarında çok daha kolay amper ayarı yapılabilmektedir.

Geleneksel trafolu kaynak makinelerine göre% 40’a kadar daha az enerji kullanımı.

Dijital invertör teknolojisi sayesinde, ULTIMATE 320 THP kaynak makineleri geleneksel trafolu TIG kaynak kodlanmaktadır. Sadeleştirilmiş ön kontrol paneli sayesinde tüm kaynak parametrelerinin ayarlarının yapılması çok kolay.

Dijital akım göstergesi, Kullanıcı dostu kontrol paneli, Modern tasarımlı taşıyıcı araba, Kablosuz uzaktan kumanda ile tüm kaynak kolay ayar seçeneği, Yüksek devrede kalma ve yüksek performans, Yüksek oranlı su akış debisine sahip soğutma ünitesi, Yüksek frekans (HF) ile mükemmel ark oluşturma, Akım ayarlı torç kullanabilme.