istanbul-kaynak-telefon-iletisim
Hemen Bizi Arayın.

0212 549 32 32

mail
E-Posta Adresimiz.

info@istanbulkaynak.com

Zenweld Ultimate 405THP Su Soğutmalı – Arabalı Tig Kaynak Makinesi

Stok Kodu: 13567 Kategori:

Yukarıdaki butonlara basarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul İkitelli’deki kaynak malzemesi satış mağazamıza gelerek bilgi alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması :

Ultimate 405 THP üç fazlı TIG DC kaynak makineleri, darbeli amper programı ile, yoğun ve zorlu kaynak uygulamaları için hazır. Tek tuş ile TIG DC ve MMA kaynak yöntemleri arasında geçişi rahatlıkla yapabilirler.

Kaynak performansı son derece iyi ve profesyoneldir. Darbeli akım malzemeye giriş ısısını azaltarak ince malzemenin daha kolay kaynamasını sağlar ve kaynak dikişlerinin hızlı soğuyarak akma problemini ortadan kaldırır.

Dijital invertör teknolojisi sayesinde, Ultimate 405 THP kaynak makineleri geleneksel trafolu TIG kaynak makinelerinin özellikleri ile hazırlanmaktadır.
Sadeleştirilmiş ön kontrol paneli sayesinde tüm kaynak parametrelerinin ayarlarının yapılması çok kolay. Kaynak yapma da beklemede akım ayarlı torç ile makine edebiyatının kullanım potansiyeline sahiptir.

Modern tasarıma sahip taşıma arabası ile kaynak tellerini, baş maskeelerini, kaynak torcunu ve diğer aksesuarları koruyabilirsiniz.

Geleneksel trafolu kaynak makinelerine göre% 40’a kadar daha az enerji kullanımı.

Ultimate 405 THP ağır hizmet kaynak uygulamaları, kazan ve tank imalatları, gıda ve kimya endüstrisi, boru hattı inşaatları ve atölye çalışmaları için uygundur.

Dijital akım göstergesi, Kullanıcı dostu kontrol paneli, Modern tasarımlı taşıyıcı araba, Yüksek devrede kalma ve yüksek performans, Yüksek oranlı su akış debisine sahip soğutma ünitesi, Yüksek frekans (HF) ile mükemmel ark oluşturma, Akım ayarlı torç kullanma imkanı